вторник, 6 апреля 2021 г.

 07.04.21 р.

 

УКРАЇНСЬКА МОВА

Складаємо розповідь. Герлуф Бідступ. Вишня.

Підручник с.62

Скласти розповідь за сюжетними картинками.

 Мета: вчити дітей складати розповіді за сюжетними картинами, об’єднаними однією тематикою, відмічаючи першорядні (основні) та допоміжні (другорядні) події; взаємозв’язок між зображеним; їх емоційний стан; правильно будувати різні типи речень. Заохочувати складати образні описи .





   МАТЕМАТИКА

   Дії з одиницями вартості.

Користуючись конспектом уроку ( конспект додається нижче) зробити всі завдання, які є в конспекті письмово та усно.

Дії з одиницями вартості

Мета: повторити одиниці вартості; формувати вміння розв’язувати  приклади на додавання іменованих чисел; розвивати уяву; виховувати інтерес до навчання.

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

1. Перевірка домашнього завдання ( Повторення табличних випадків множення та ділення)

2. Робота за таблицею

— Скільки десятків і скільки одиниць містить кожне число? Назвіть число, у якому найбільше десятків; найменше одиниць. Яке число найменше? найбільше?

Число

55

89

10

49

61

12

34

99

27

Десятки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Одиниці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Гра «Істинне — хибне»

— Визначте істинні та хибні висловлювання.

 Усі двоцифрові числа — круглі;

 будь-яке двоцифрове число більше, ніж одноцифрове;

 кожне наступне число менше, ніж попереднє;

 натуральний ряд чисел нескінченний.

 

4. Хвилинка каліграфії з логічним завданням

— Простежте закономірність у записі чисел і продовжте ряд:

 13; 2; 13; 5; 13; 8; ?; ?.

5. Математичний диктант

 Запишіть цифрами числа: дванадцять, вісімдесят чотири, двадцять шість, п’ятдесят два.

 Запишіть «сусідів» числа 69.

 Запишіть суму чисел 23 і 36.

 Запишіть різницю чисел 99 і 6.

 Запишіть, на скільки 18 більше 15.

 Запишіть, на скільки 81 менше 94.

 

III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ 

IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

Завдання 1. Усне виконання завдання

— Якими монетами можна дати 10 копійок здачі? Розгляньте різні варіанти.

Завдання 2. Усне виконання завдання

Тато купив 8 кг капусти і 2 кг буряків. Про що можна дізнатися за цими даними?

Робота за підручником (с. 112)

Завдання 8 ( письмово)

Виконати обчислення за зразком.

Завдання 7 ( письмово).

Розв’язати задачу.

2. Фізкультхвилинка

V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ

 Розв'язування логічних задач ( усно)

 З-під воріт видно 8 котячих лап. Скільки кішок у дворі? (2)

 Із дупла виглядали 8 хвостів білок. Скільки білок у дуплі? (8)

 Яремі було 4 роки, коли народилася його сестра. Сьогодні він задув свої 9 іменинних свічок. Яка зараз різниця у віці між дітьми? (4) Скільки років сестрі? (5)

VI. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ 

VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

Повторити табличне множення та ділення чисел 2, 3, 4, 5, 6. 

      УКРАЇНСЬКА МОВА

Читання віршів.

Чарівне слово с. 114 - 117. Виразно читати та розуміти прочитане.

ЯДС

РУХ І ЗДОРОВ’Я.

Підручник с.76. 

Користуючись конспектом уроку ( конспект додається нижче) зробити всі завдання, які є в конспекті письмово та усно.

 РУХ І ЗДОРОВ’Я. ВИДИ РУХОВОЇ АКТИВНОСТІ

Мета: пояснити значення рухового режиму для здоров’я; розвивати прагнення проводити своє   життя в русі, працювати, займатися спортом; виробляти гарну і правильну поставу; викликати у дітей бажання дбати про своє здоров’я.

Обладнання: сюжетні картинки, презентація, мультфільм «Абетка здоров’я: кому потрібна зарядка».

Тип-уроку: урок – тренінг

 

Хід уроку

І. Організаційна частина 

1. Вправа «Привітання»

-                     Посміхніться один одному, обміняйтеся компліментами з товаришем по парті.

Хто здоровий, той сміється, все йому в житті вдається. Він долає всі вершини, це ж чудово для людини.

2.Зворотний зв’язок

 «На попередньому уроці я зрозумів (ла) … .»

3.Мозковий штурм

-                     Чим корисні овочі та фрукти?

-                     Яка їжа багата на вітаміни?

ІІ. Основна частина

1. Повідомлення теми і завдань уроку

- Сьогодні на уроці ви дізнаєтесь, чому фізичні вправи корисні для здоров’я. 

2. Робота з підручником (с.76)

Перегляд мультфільму «Абетка здоров’я: кому потрібна зарядка»

-       Поміркуйте, чому кролик почав відставати від друзів.

3.  Види рухової активності

-                     Ви любите уроки фізкультури? Чому?

Рухатись – це потреба людини. Про те, що рух – це здоров'я, люди довідалися дуже давно. Понад 2500 років  тому у Давній Греції на скелі було викарбовано: «Хочеш бути красивим, розумним, сильним - бігай». 

Дитині 7-річного віку    щоб   розвиватись, рости здоровою необхідно робити до 15000 рухів на день!

-                     Як же це зробити?

              ранкова зарядка                                      

              рухливі ігри

              фізкультура                                    

              прогулянки

              фізичні вправи                                           

              танці

              заняття спортом

- Назвіть те, що вже вмієш робити і чого хочеш навчитися найближчим часом.

5.                Вивчення рухливих ігор, які сприятимуть розвитку  спритності, вмілості.

«До своїх прапорців» (середньої рухливості). Гравці діляться на групи по 5—8 осіб, стають у кола. В центрі — капітан з прапорцем. За сигналом гравці розбігаються по майданчику. По команді «до прапорців» всі біжать до своїх прапорців, стають в коло. Перемагає команда, що зібралася першою.  «Горобчики-стрибунці». На землі малюється коло. В колі — «кіт», поза колом —  горобчики. За командою «горобчики» встрибують в коло і вистрибують з нього. «Кіт» ловить «горобчиків» тільки в колі. Коли спіймано чотирьох горобчиків, вибирається новий «кіт». 

«Тир» (основний рух — метання). На стіні малюється 3 круга на відстані 4—5 м один від одного. Діаметри: І — 35—40 см, II — 80—100 см, III — 1,5 м. Гравці, стоячи за 5—10 м від стіни, обома руками кидають футбольний м'яч в мішені (з-за голови). 

6.                Зимовий спорт

- Розкажіть про свої улюблені зимові види спорту.

7.                Корисні поради

8.                Покажіть однокласникам кілька фізичних вправ 

ІІІ. Заключна частина.

1. Вправа «Відкритий мікрофон»

- Чому важливо використовувати фізичні вправи?

2. Зворотний зв’язок.

- Які спортивні секції ви відвідуєте?

3. Гра «Рух – це здоров`я»

-    Я буду називати ті дії, котрі корисні для здоров`я.

Якщо ви згодні, показуйте знак «+», якщо ні –  «-» :

ü    руханка;

ü    ранкова гімнастика;

ü    гра;

ü    спорт;

ü    відпочинок на дивані;

ü    фізична праця;

ü    неправильне харчування; спортивні секції; перегляд телепередач.

4. Ритуал прощання.

Діти встають у коло, тримаючи руки так, як у привітанні,  і промовляють слова: Тепло своїх долонь

Я друзям віддаю.

І щиро зичу вам... (промовляють своєму сусіду побажання)

      ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА.

Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. Загальнорозвивальні вправи із малими м'ячами    Метання малого м’яча на дальність. Стрибки у висоту. Розвиток швидкості. Розвиток гнучкості. Рухливі ігри на свіжому повітрі.


Комментариев нет:

Отправить комментарий