понедельник, 12 апреля 2021 г.

13.04.21 р

 МАТЕМАТИКА

Таблиця ділення на 6.

Підручник с. 113 - 114

Користуючись конспектом уроку ( конспект додається нижче) зробити всі завдання, які є в конспекті письмово та усно.

ТАБЛИЦЯ ДІЛЕННЯ НА 6. РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ І ПРИКЛАДІВ, ЯКІ ВКЛЮЧАЮТЬ ДІЛЕННЯ НА 6.

Мета: ознайомити учнів із таблицею ділення на 6; формувати вміння розв'язувати задачі і приклади, які включають ділення на 6; удосконалювати навички творчої роботи над задачею; розвивати обчислювальні навички, пізнавальну активність, логічне мислення, математичне мовлення; виховувати уважність.

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

1. Усна лічба

Гра «Мовчанка"

2. Усне розв'язування задач

1) Пляшки з газованою водою поставили в ящик таким чином, що вийшли 4 ряди по 6 пляшок. Скільки пляшок з водою поставили в ящик? Скільки пляшок у двох таких ящиках? Скільки їх у трьох ящиках?

2) Хор складається з чотирьох груп співаків: сопрано, альтів, тенорів і басів. У кожній групі 6 співаків. Скільки співаків у хорі?

3) З чотирьох кущів зняли по 5 помідорів, а з трьох кущів — по 6. Скільки помідорів зняли з усіх кущів?

4) На картині намальовано 4 корови, а овець — у 3 рази більше. Скільки всього тварин намальовано на картині?

5. Хвилинка каліграфії

— Випишіть з ряду чисел тільки ті, що є відповідями таблиці множення на 6.

8; 12; 14; 18; 21; 24; 26; 30; 34; 36; 42; 48; 54; 56.
III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ

IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

1. Робота за підручником (с. 113 - 114)

Завдання 6 ( письмоово)

Задача 5 ( 2) ( письмово)

2. Фізкультхвилинка

V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ

1. Розв'язування прикладів ( письмово)

24 : 6 +19         ( 98 – 44) : 6                48 : 6 – 42 : 6

60 – 30 : 6         74 – 42 : 6                  18 : 6 + 12 : 6

29 + 56 : 6          ( 72 -8) : 6 * 10           36 : 6 * 1 * 10
2. Робота над задачею (підручник с. 113)

Задача 5 ( 2) ( письмово)

4. Розв'язування логічних задач

1) Якщо пізньої осені о 10 год вечора йде дощ, то чи можлива через 48 год сонячна погода? (Ні, буде ніч.)

2) Минула третя частина доби. Скільки годин залишилося до кінця доби? (16 год)

3) Микола вийшов з дому о 15 год. Він грав у футбол 1 год 40 хв і 70 хв катався на велосипеді. О котрій годині Микола повернувся додому? (О 17 год 50 хв)

4) На ввесь шлях від селища до міста шофер витратив 3 год. У місто він приїхав о 2 год дня. У котрій годині шофер виїхав з селища? (Об 11 годині дня.)

VI. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ

VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

Вивчити табличку ділення на 6.

 

УКРАЇНСЬКА МОВА

Наталія Чуб, Подорож листочка.

Підручник с.70. Читати текст. Розуміти прочитане.

- Де жив маленький листочок?

- Чим відрізнявся листочок від своїх братів?

- Що любив листочок?

- Кому він заздрив?

- Про що він мріяв?

- Що трапилося одного разу?


ЯДС

Рух і час

Підручник с.82

Користуючись конспектом уроку ( конспект додається нижче) зробити всі завдання, які є в конспекті.

”Рух і час”.

I . Організаційна частина

Встаньте, дітки, всі рівненько.

Посміхніться всі гарненько.

Посміхніться всі до мене,

Посміхніться і до себе.

Привітайтесь: Добрий день!

Хай гарно розпочнеться новий день!

2.Гра “Назви планети Сонячної системи”(Учні по колу називають планети:Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран,Нептун)

2. Новини дня.Дитина дня.

Календар погоди.Повідомлення синоптика.

 

Сьогодні___ (число)__________ (місяць)_________ (день тижня).

На дворі________ (пора року).

Коли в ранці я йшла до школи небо було _____(ясним, похмурим).

Опади (були/не було).

ІІ. Повідомлення теми уроку.

 ”Рух і час”

Вивчаючи цю тему, ти:

дізнаєшся більше про нашу країну; навчишся подорожувати, не виходячи з дому;

спостерігатимеш за добовими змінами у природі;

 

1.Робота з підручнком с.82

Завдання 1 ( усно)

Поміркуйте, для чого, на вашу думку потрібно вимірювати час?

Завдання 2.

Прочитайте речення. Доповніть їх словами з рамки.

2.Розглянь малюнок (с. 82, завдання 3)  і поміркуй.

1.Який із цих годинників найдавніший?. Чому ви так думаєте?

2.Які годинники показують точний час, а які період часу? Чому?

IІІ. Фізкультхвилинка .

Раз,два -всі пірнають,

три,чотири -виринають,

п’ять,шість -на воді,

кріпнуть крильця молоді,

сім,вісім — що є сили,

всі до берега поплили,

дев’ять,десять -обтрусились,

і за парти обтрусились.

 

ІV.Підсумок уроку.Рефлексія.

Я сьогодні на уроці познайомилася/вся з ...

Цей урок мене вчив...

Для мене найбільш ціікаво було...

https://www.youtube.com/watch?v=Xb-bx5siseс 


ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

Робота з папером . " Великодні курчата"

1. Вибери курчатко, яке хочеш виготовити. Виріж шаблони частинок курчатка.

2. Виготов курчатко з отриманих деталей.

3. Домалюй очка і брови.






Комментариев нет:

Отправить комментарий