05.04.21 р.
УКРАЇНСЬКА
МОВА
Записуємо
рецепти. Використовуємо дієслова у різних формах.
Підручник с.60.
завдання 1- 2 ( письмово), завдання 3 – 4 ( усно), завдання 5
( письмово). Записати рецепт страви за вибором із картинок, що внизу.
МАТЕМАТИКА
Складання таблиці множення числа 6. Знаходження значень виразів.
Користуючись конспектом уроку ( конспект додається нижче) зробити всі завдання, які є в конспекті письмово та усно.
Тема.
Складання таблиці множення числа 6.
Знаходження значень виразів. Мета:
ознайомити
учнів із таблицею множення числа 6; формувати вміння розв'язувати задачі на
збільшення та зменшення числа на кілька одиниць, сформульовані у непрямій
формі; розвивати обчислювальні навички, логічне мислення, математичне
мовлення, творчі здібності; виховувати уважність. Обладнання: картки для самостійної роботи, малюнки із зображенням героїв мультику, конверти із завданням, роботи, сигнальні блокноти. Хід уроку І.
Організація класу -
Діти, ви з нетерпінням чекали вихідних. Сьогодні, ми проведемо цікавий урок
з Матроскіним та Шариком. II. Контроль, корекція і
закріплення знань 1.Усний рахунок Матроскін і Шарик засперечалися, хто буде командиром
їхньої подорожі. Домовилися, хто перший розв’яже приклади той і командир
(клас поділяється на дві команди: І варіант – команда Матроскіна, ІІ варіант
– команда Шарика). Гра «Заповни таблицю» ( усно)
(повторення
зв’язку між компонентами дій). -
Ви всі
молодці, але Шарик і Матроскін вирішили, що перемагає дружба і тому робити
все будуть разом. Вони домовилися зустрітися вранці у неділю і разом
погуляти. Шарик, мав зайти за Матроскіним і
хотів йому подзвонити, але забув номер телефону. Допоможемо? 1. Математичний диктант( письмово). Скласти приклади і вирахувати. Наприклад: 2*9 – 6 = 12 і т.д.
Який номер телефону у Матроскіна? 12 – 29 – 19 – 30. Правильно.
Молодці. ІІІ.
Повідомлення теми і мети уроку. Ось нарешті вони і
зустрілися, та вирішили поїхати на автобусі до села, за яким ліс, річка, щоб
помилуватися весняною природою. Але водій хоче
перевірити чи вміють вони рахувати. Допоможемо їм? Учні повторюють про значення числа у
таблиці множенні: -
перше число
показує яке число беремо; -
друге –
скільки разів його беремо; -
третє –
добуток. Складання таблиці множення числа 6 (
усно) 6 + 6 6
⋅ 2 = 12 6 + 6 + 6 6
⋅ 3 = 18 6 + 6 + 6 + 6 6
⋅ 4 = 24 6 + 6 + 6 + 6 + 6 6
⋅ 5 = 30 6 + 6 + 6+ 6 + 6 + 6 6 ⋅
6 = 36 6 + 6+ 6 + 6 + 6 + 6 + 6 6
⋅ 7 = 42 6 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6 6 ⋅
8 = 48 6 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6
+ 6 6 ⋅ 9 = 54 Самостійна робота . ( письмово)
Із-за
парт всі миттю встали, Гарно
спинки порівняли. Вгору
тягнемось усі, Мов
трава в дрібній росі. Потім
легко всі присіли, Наче
ноги заболіли. Потім
встали, руки в боки І
зробили два підскоки. Каблучками
цок-цок. І
продовжимо урок. V.
Розв’язування задач. ( усно) 1.
Гра «Висока гірка». Розв’язуємо задачі,
усно, справитеся із завданням – то знайдете весняні квіти - первоцвіти разом з Матроскіним і
Шариком. ЗАДАЧІ:
( усно) Синові 4 роки, тато у 8 раз старший. Скільки років
батькові? Сестрі 2 роки, брат у 6 раз старший. Скільки років
брату? 6 булочок коштують 54 копійки. Скільки копійок коштує одна булочка 5 кг печива коштують 20 грн. Скільки гривень коштують 6 кг такого печива? 2.Задача ( письмово) В акваріумі жило
15 морських коників, а рибок – у 3 рази менше. Скільки всього тваринок було в
акваріумі? VІ. Підсумок уроку. Підсумок проводимо за допомогою технології «Мікрофон». Матроскін і Шарик повертаються додому. В гарному настрої. Але незвичайним видом транспорту – на велосипедах їхали . І міркували: - як ви гадаєте, чи виконали ми завдання, що ставили перед собою на початку уроку? - що нам допомогло опанувати важкий матеріал? - які труднощі виникали у вас упродовж уроку? - що ви порадите однокласникам для подолання таких труднощів? УКРАЇНСЬКА МОВА Складаємо рецепти. Підручник с. 61, завдання 4 - 5 ( усно). Користуючись малюнками, що знаходяться внизу, складіть усно розповіді за всіма малюнками. Запишіть одну розповідь " Як ми будемо готувати ..... "(Одна страва за вибором).
ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА. Організаційні вправи. Різновиди ходьби,
бігу. Загальнорозвивальні вправи із малими м'ячами Метання малого м’яча на дальність. Стрибки у висоту. Розвиток швидкості.
Розвиток гнучкості. Рухливі ігри на свіжому повітрі.
|
|
Комментариев нет:
Отправить комментарий