30.03.21 р.
МАТЕМАТИКА
МНОЖЕННЯ ЧИСЛА 10. ДІЛЕННЯ НА 10.
Підручник с.110 -111
Завдання 1 ( усно) Рахувати круглими
десятками до 100.
Завдання 2 ( письмово). Складіть за
малюнками вирази на додавання і заміни множенням. Обчисли.
Завдання 3 ( усно). З рівності на
множення складіть рівності на ділення.
ВИСНОВОК. Щоб помножити число на 10, треба до нього справа приписати один нуль.
ВИСНОВОК: Щоб поділити число на 10, треба від нього справа відкинути один
нуль.
САМОСТІЙНА РОБОТА. Завдання 4 (
письмово).
Завдання 7( письмово). Склади задачі за
коротким записом. Розв’яжи. Порівняй розв’язання.
ТЕМА. МНОЖЕННЯ І ДІЛЕННЯ ЧИСЛА НА 10.
Мета: ознайомити учнів із правилом множення і ділення числа на 10;
удосконалювати обчислювальні навички, вміння розв'язувати задачі; розвивати
логічне мислення, самостійність; прищеплювати інтерес до точних наук.
Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1. Перевірка домашнього завдання
2. Хвилинка каліграфії
— Запишіть для добутків усі можливі множники.
12; 18; 24.
3. Математичний диктант
✵ Суму чисел 42 і 24 зменшити на 3.
✵ Різницю чисел 15 і 6 збільшити у 5 разів.
✵ Знайти половину числа 8.
✵ Яке число більше 6 у 4 рази?
III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
— Сьогодні на уроці ми ознайомимося із множенням і
діленням чисел на 10.
IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
1. Робота за підручником (с. 110 - 111)
Завдання 1.( усно)
Учні рахують круглими десятками в межах 100.
Завдання 2. ( письмово)
Учні складають за малюнками вирази на додавання і
заміняють їх множенням.
Завдання 3( письмово)
Висновок: щоб помножити число на 10, треба до нього
справа приписати один нуль.
Висновок: щоб поділити число на 10, треба від нього
справа відкинути один нуль.
Завдання 7. Письмове виконання завдання. Скласти
задачі за коротким записом, розв’язати та порівняти розв’язання.
2. Фізкультхвилинка
V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
1. Самостійна робота
Завдання 4.
2. Офтальмологічна пауза
3. Розв'язування логічних задач
Завдання 9*.(
усно)
VI. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ
VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
Повторити таблиці множення та ділення чисел 2, 3, 4,
5.
УКРАЇНСЬКА МОВА
ЗВУКОНАСЛІДУВАННЯ.
Звуконаслідування –
це такі слова, що імітують, відтворюють звуки навколишнього світу.
Підручник с.55
Вправа 1( усно). Прочитайте. Що
передається за допомогою виділених слів.
Вправа 2 ( усно). Опишіть, що зображено
на малюнках. Складіть речення за зразком.
Вправа 3 ( письмово). Спишіть,
вставляючи пропущенні букви. Звуконаслідування підкресліть.
Вправа 4 ( письмово). Закінчіть речення,
використовуючи дієслова – звуконаслідування. Запишіть.
Вправа 5( письмово). Спишіть, вставляючи
пропущені слова – звуконаслідування.
ЯДС
ТРАНСПОРТ КОЛИСЬ І ТЕПЕР.
Підручник с. 68 – 69.
Розгляньте малюнки. Розкажіть за
допомогою ліній часу про історію транспорту та визначні події людства.
Заповніть таблицю «
Види транспорту у минулому і сьогодні»
Види транспорту |
У минулому |
Сьогодні |
Повітряний |
|
|
|
|
|
|
|
|
Водний |
|
|
|
|
|
|
|
|
Наземний |
|
|
|
|
|
|
|
ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ
ПРИШИВАЄМО ГУДЗИКИ.
https://www.youtube.com/watch?v=-M8WQH1uBz0
Комментариев нет:
Отправить комментарий