04.11.2020
МАТЕМАТИКА
Коло.с. 49, завдання 1, 2, 4 ( усно), завдання 3, 5,6 ( письмово)
ЧИТАННЯ
Сашко Дерманський, Володар Макуци, або Пригоди Вужа Ониська с. 51, читати та переказувати
УКРАЇНСЬКА МОВА
Слова з апострофом. с. 54, вивчити правило,коли ставиться апостроф. Зробити відео, коли дитина розповідає правило і переслати на вайбер. Завдання 1, 2, 6 ( усно), завдання 3, 4, 5 ( письмово)
ЯДС. Якщо загубилися в громадському місці.с. 55, читати і запам*япати правила як ви будете просити про допомогу, якщо загубилися.
ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА
Рухова та ігрова діяльність. Дотримання безпечної поведінки під час ігор та розваг.
Тема. КОЛО
Мета.Навчити учнів моделювати коло в зошиті за допомогою
підручних предметів круглої форми (кришечки від пляшок води, монети тощо).
Навчити учнів розрізняти точки на площині, які належать колу і які не належать
йому.
Підручник
— с. 49.
Хід уроку
І. Актуалізація опорних знань
Завдання 1 підручника.
Моделювання кола в зошиті за допомогою підручних предметів відповідної форми.
Дослідження простору навколо учнів (клас) на наявність таких предметів.
ІІ. Вивчення нового матеріалу
а) завдання 2 підручника;
б) групова робота: поетапне виконання диференційованих завдань для двох варіантів. Завдання 3 підручника.
Етап 1-й
В-1.Самостійно записати точки, що належать колу і що не належать йому.
В-2.Колективно розглянути завдання, самостійно записати назви
шуканих точок, скориставшись
підказкою.
На цьому етапі учням
всього класу пропонуємо завдання 6 підручника «з колючкою» (логічного).
Перевірка завдань 1-го варіанта. Слухають усі.
Етап 2-й
В-1. Виконати творче завдання.Змоделювати в зошиті коло і
поставити по 2 точки, що належать колу і не належать колу .
В-2.Самостійно записати різні точкивідносно кола.
Перевірка завдань. Слухають усі.
Перевірити логічне завдання 6 підручника.
IV. Повторення раніше вивченого
а) колективне виконання
вправи4 підручника;
V. Підсумки уроку. Рефлексія
·
Як можна змоделювати коло?
VІ. Домашнє завдання
а) вправа 5 у
підручнику;
Тема уроку: Сашко Дерманський. Володар Макуци, або Пригоди Вужа
Ониська (с. 51)
Читаємо за особами. Вчимося ставити себе на
місце іншого. Складаємо характеристику персонажів твору. Визначаємо
роль окличних речень. Дискутуємо: чи варто бути
мрійником і фантазером?
Очікувані результати: 2 МОВ 2-2.1-2 читає правильно та виразно
вголос різні тексти (вірші, народні і літературні казки, оповідання, графічні
та інформаційні тексти) залежно від мети читання; 2 МОВ 2-2.1-3 ставить
запитання за змістом тексту для уточнення свого розуміння; 2 МОВ 2-2.1-4
розповідає, про що текст, відповідає на запитання за змістом прочитаного; 2
МОВ 2-2.1-5 знаходить у тексті незнайомі слова, робить спроби пояснити їхнє
значення, виходячи з контексту; 2 МОВ 1-1.6-5 підтримує аргументами власні
думки або спростовує їх; 2 МОВ 2-2.2-4 пояснює вчинки персонажів на основі
змісту тексту та власного досвіду; 2 МОВ 2-2.3-1 розповідає про свої враження
(почуття та емоції) від змісту прочитаного художнього тексту; 2 МОВ 2-2.3-2
зіставляє пережиті під час читання почуття та емоції із власним
емоційно-чуттєвим досвідом; 2 МОВ 2-2.7-2 читає за ролями фрагменти
літературного твору; 2 МОВ 3-3.1-4 записує окремі слова та речення,
дотримуючись опрацьованих правил щодо оформлення речення на письмі, а також
слів, які пишуться так, як вимовляються
|
||
Перевіряю себе1: § Я вмію уважно читати і відповідати на
запитання за текстом. § Я читаю за особами. § Я вчуся ставити себе на місце іншого і
розуміти, що він відчуває. § Я вчуся висловлювати свою думку, брати участь
у дискусії.
1 для перевірки учнями
результатів роботи на уроці |
Ключові/нові слова: місце дії;
опис; розповідь; характеристика персонажів; дискусія
|
Матеріали та
обладнання: § Підручник і зошит [51; 38] § презентація до уроку; § інтерактивна дошка/проектор;
|
1 • • •2
|
І. Колективна робота. 1. Читання уривку з повісті
вчителем/слухання аудіо (див. електронний додаток або перший слайд
презентації) – друга частина.
n Яка пригода трапилась з Ониськом?
|
||||||
2 • • • • |
Читання тексту
учнями.
|
||||||
|
Робота в
парах. |
||||||
3 • • • • • |
|
||||||
|
|
||||||
4 • • • • • |
Читання за особами. Слова автора
читає вчитель. Учням пропонуються слова Ониська, Джека, Кузі, Одарочки |
||||||
5 • • • • |
Обговорення змісту уривка. Дискусія n Опишіть, що сталося, від імені
вужа Ониська; від імені Джека. n Чому
Ониськові здалося, що на нього падає сонце? n Чому в
першій частині автор описує соняшник, але не називає, що це за рослина? n Як
ставляться герої до свого городу? Чому їм не сподобалася пропозиція Джека? n Чого нам
варто повчитися в героїв повісті? n Онисько –
мрійник і фантазер. А ви любите мріяти і фантазувати? Чи потрібно це? Чи не
шкодить у житті? Що було б, якби люди не вміли мріяти і фантазувати?
|
||||||
7 • • • • |
Домашнє завдання Виразно читати
уривок з повісті (с. 51) |
||||||
8 •
|
Підсумок Учитель показує
учням останній кадр презентації, де записано критерії, за якими кожен учень
перевіряє результати своєї роботи на уроці. |
2• самостійна робота
• • робота в парах
• • • колективна робота
Тема уроку: Слова
з апострофом
Вчимося правильно вимовляти і писати слова з апострофом.
Очікувані результати: 2 МОВ 3-3.1-4 записує окремі слова та
речення, дотримуючись опрацьованих правил щодо оформлення речення на письмі,
а також слів, які пишуться так, як вимовляються; 2 МОВ 1-1.6-1 підтримує й
ініціює діалог на теми, які викликають зацікавлення; 2 МОВ 1-1.6-5 підтримує
аргументами власні думки або спростовує їх |
||
Перевіряю себе1: § Я правильно вимовляю слова з апострофом § Я вчуся правильно писати слова з апострофом
§ Я вчуся відповідати на запитання за змістом
тексту § Я вчуся переносити слова з апострофом
1 для перевірки учнями результатів роботи на
уроці |
Ключові/нові слова: Звук, буква,
приголосний звук; апостроф |
Матеріали та обладнання: § підручник, зошит [54; 40]; § презентація до уроку; § інтерактивна дошка/проектор.
|
1 • • •2
|
Перевірка
домашнього завдання Словниковий
диктант Знання, красуня, життя,
гілля, маля, кроленя |
2 • • •
• • |
Колективна
робота Завдання
1
підручника n
Прочитайте скоромовку кілька разів. (колективно, повільно, швидше, тихо,
голосніше) n
Яким словом можна замінити слово духмяний? (пахучий). n
Знайдіть слова з виділеним складом. Прочитайте виділений склад.
Що ви помітили? Для чого потрібен апостроф? (щоб показати на письмі, що звуки [м] і [йа]
вимовляються роздільно) n
Спишіть третє речення. Обведіть склад з апострофом. Читання
правила n
Після яких букв пишемо апостроф? Перед якими буквами?
Завдання
2
підручника Завдання
1
зошита (або див. презентацію) Завдання
3
підручника (самостійно з перевіркою) |
3 • •
|
Закріплення
вивченого 1.
Завдання 2 зошита
Якщо зошита немає, учитель повільно читає текст, а діти на слух
визначають, які слова пишуться з апострофом.
Ще в давні часи люди об’єднували групи
зірок у сузір’я, щоб легше орієнтуватися по зоряному
небу. Різні народи виділяли різні сузір’я і
давали їм свої назви — героїв, тварин, рослин і речей. Зірки в сузір’ях розташовані в космосі на
великих відстанях одна від одної. Однак нам з
планети Земля здається, що вони близько одна до одної.
n
Що таке сузір’я? n
Навіщо люди об’єднували групи зірок в сузір’я? n
Зірки в сузір’ях розташовані близько чи далеко одна від одної? n
Які сузір’я ви знаєте? (можна розглянути старовинну карту
зоряного неба – презентація)
|
4 • • • |
Перенос слів
з апострофом Завдання
4
підручника
Читаємо по одному слову, коментуємо, записуємо.
Пригадуємо правило (див. презентацію)
Апостроф при переносі не відокремлюють від
попередньої букви: бур’-ян.
Ще раз читаємо тільки слова з апострофом. Пояснюємо, які з них
переносити не можна і чому (в’юн, сім’я)
Решту слів з апострофом виписуємо, поділяючи для переносу (з’ї-хати, пам’-ятник, пам’ят-ник, па-м’ятник пуп’-янок,
пуп’я-нок, пу-п’янок)
Завдання
3 зошита Завдання
5 підручника
|
5
|
Домашнє
завдання
Завдання 9 підручника
(одне на вибір). |
6 • |
Підсумок
уроку Учитель показує учням
останній кадр презентації, де записано критерії, за якими кожен перевіряє
результати своєї роботи на уроці. |
2• самостійна
робота
• • робота в
парах
• • • колективна
робота
Тема уроку 67: Якщо
загубилися у громадському місці [55; 35]
Орієнтовні проблемні/дослідницькі
запитання: Що
робити, якщо загубився у громадському місці?
Очікувані результати: 2 ГІО 1-4.2-3 пояснює, що можна, а чого не можна
розповідати про себе незнайомим людям, добирає приклади на користь свого
твердження.
Ключові поняття: правила поведінки під час
загублення у громадському місці
Обладнання і матеріали: зошит, підручник, інтерактивна
дошка/ смартфони, затогівки завдань
Орієнтовна технологічна карта
№ |
Вид діяльності |
Примітка/інше |
1 |
Погода
сьогодні. Обговорення та запис в зошит стану погоди с.35 |
|
2 |
Фронтальна
робота. Бесіда -
Як ви почуваєтеся в місцях, де скупчується багато
людей? (базар, стадіон, концерт, великий магазин тощо) -
Як себе потрібно поводити в таких місцях? |
|
3 |
Робота
з підручником на сторінці 55 «У місті» |
|
4 |
Індивідуальна
робота в зошиті на сторінці 35 впр. 1. |
|
5 |
Робота
з підручником на сторінці 55 «У транспорті» |
|
6 |
Індивідуальна
робота в зошиті на сторінці 35 впр. 2. |
|
7 |
Робота
з підручником на сторінці 55 «Як просити про допомогу» |
|
8 |
Індивідуальна
робота в зошиті на сторінці 35 впр. 3. |
|
9 |
Завдання
1, 2 підручника
Розігрування
ситуацій Учні розігрують різні
життєві ситуації, у яких учні виконують дії під час загублення. |
Рекомендується підготувати заготовки – описи ситуацій |
Комментариев нет:
Отправить комментарий